Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam. Mit...

Nagyon hullik a hajam. Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha mosom, ha fésülöm nem kevés marad a kezemben/fésűn. Egyébként is bármerre megyek a lakásban mindenhol találok hajszálat.

4 hónapja szültem, nem tudom ez mennyire játszik közre. De ennyire még sose hullott :S


2016. jún. 14. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajhullást a padló állíthatja meg.
2016. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasznalj minosegi sampont es keress olyan fesut ami nem tepi a hajad. Hidd el, megerik ezek a kutyuk az arukat! Nekem is mindig hullott a hajam nem is kicsit, csunya is volt es toredezett. Aztan eldontottem hogy ebbol eleg es kerestem olyan sampont ami az en hajamnak megfelel, olyan kondicionalot, pakolasokat es fesut. Az eredmeny bamulatos, tenyleg! Nagyon szep lett a hajam, fenyes, puha, selymes es sokat is nott.
2016. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen merteku hajhullast sokminden okozhatja. Az, hogy negy honapja szultel, ES ennyire hullik a hajad, megerne elmenni a dokihoz egy vervizsgalatot csinalni.
2016. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a világ rendje. Szinte minden nőnek hullik a haja szülés után 3-5 hónappal. A terhesség alatt nem hullik, majd szülés után pár hónappal intenzív hajhullas tapasztalható. Magától el fog múlni.
2016. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!