Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen barnító testápolót...

Milyen barnító testápolót használjak?

Figyelt kérdés
szoli ki van csukva, napozni 2 pici gyermek mellett nagyon nehéz,a test permethez meg amihez hetente kell vissza menni ahhoz meg nincs elég pénzem.egy csomó barnító krémet használtam de mindegyik foltos lett.ötlet?valahogy sehogy sem tetszik ,hogy hó fehér a bőröm.vagy,hogy fogadjam el ,hogy hó fehér a bőröm amikor egy csomó csajnak tök jó színe van én meg virítók hófehéren?
2010. ápr. 15. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a Garnier nevü önbarnítót(narancssárga a doboza) és bevált. Körkörösen kentem el mindig, és másnap mire felkeltem tök szép barna lett, viszont a 3. használat után kezdett "narancssárgásodni" és rákell szolizni, hogy ne legyél narancssárga. Mondjuk én heti egyszer kentem be magam azaz az arcom és 3napig szép volt, aztán utána megint és megintcsak három napig, utána sokáig nem kentem ezért nem tapasztaltam ezt a narancssárga hatást, viszont barátnöm igen, eléggé. Amúgy én is mindig nézem a barna arcu lányokat, olyan jó nekik, esetleg alapozó vagy púder? Elég belöle minimális... :)
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én egy rakatot kipróbáltam már, de mindegyik szörnyű volt...narancssárga lettem tőlük, és foltos. maradtam a szolinál. ritkán járok
2010. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyél sok répát egy év után a sok karotin miatt, elvileg barnább lesz a böröd
2010. szept. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!