Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azoktól szeretnék kérdezni...

Azoktól szeretnék kérdezni akik használnak/tak afrikai fekete szappant. Mennyi ideig használjátok és hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy folyamatosan minden nap vagy csak egy héten egyszer-kétszer, illetve hónapokon keresztül használtátok? Mert én már kb fél éve használom és a pattanások újra és újra előjönnek ettől függetlenül. Igaz, szerencsére a régi hegek az arcomon nagyon sokat halványodtak mióta használom, de a pattanásaimra nem használ sokat. Ha már kb. fél éve használom akkor ne is várjak csodát igaz?

#pattanás #fekete szappan #afrikai szappan
2016. júl. 15. 14:17
 1/2 anonim válasza:
szia, nekem se hasznalt semmit. Sot nekem semmi nem hasznalt, de nyugi ha olyan korba vagy akkor majd ki novod :)
2016. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Sajnos már nem vagyok abban a korban, és már nagyon elegem van a sok rohadt pattanásból(kamaszkoromban nem volt ennyi mint most). Annyira istenítették egy csomó helyen ezért bíztam benne. :/
2016. júl. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!