Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti mivel apoljatok a...

Csajok! Ti mivel apoljatok a hajatokat, amikor tengernel nyaraltok és a sós víztől kifésülhetetlen es száraz lesz?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami spray amit a strandra is magammal tudok vinni?

Köszi szépen :)



2016. júl. 10. 21:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Én kallos hajolajat használok minden hajmosás után a hajvégekre, ezen kívül miután hazajöttem csináltam avokádóból + ricinusolajból (patikában lehet kapni) egy hajpakolást amit a hajamon hagytam pár órán át, mert már nagyon száraz volt. Igazából rengeteg féle olaj segíthet (pl. argán, olíva) + a szilikonos samponok is puhábbá tették a hajamat. :)
2016. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mikor Görögországban nyaraltam borzasztó száraz lett a hajam de mint kiderült rászáradt a só (egyébként tengeri sós sprays fújnak a haujkra egyesek mert állítólag hullámosít) bár lehet segített hogy ahol voltunk nagyon tiszta a tenger de miután sima csapvízzel megmostam nagyon szép puha lett.
2016. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány strandon van zuhany amiben édesvíz van.Én mindig lemostam ott és olyan lett mint volt
2016. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt a Kallost en is nezegettem mar anno, de most mar be is fogok egyet szerezni :). Amugy kokuszolajat szoktam hasznalni hetente kb pakolaskent.

Igazabol az a legnagyobb bajom, hogy furdozes utan nem tudom se begumizni se kifrsulni ha megszaradt mivel annyira osszeragad a hulye sotol :/. Ezert vettem tavaly egy gliss kur balzsamos sprayt, de kb annyit ert mint halottnak a csok :D.


Esetleg masfele termek amitol ki tudnam fesulni rogton utana?

2016. júl. 11. 09:24
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hajolaj minden mennyiségben, hajmosáskor meg valami jó hidratáló maszk.
2016. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!