Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a velemenyetek a leila...

Mi a velemenyetek a leila titka nevu kremrol?

Figyelt kérdés
ismeri valaki?hasznalt mar valakinak?
2010. ápr. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy kamu:) Úgy, mint a Kalo nevű is. Krém nem szünteti meg a szőrt, egy megoldás van az IPL. És még az sem végleges, de évekre szól állítólag. Anyukám vette meg ezeket a krémeket, jó drágák, de semmit nem érnek.
2010. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam róla, nem próbáltam, de ugyanazt hallottam amit az első leírt: nagy kamu.
2010. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én használom a Leila titkát, de csak addig amíg el nem fogy és utána vége!!!

4x csináltam meg eddig az epilálom és kenegetek dolgot, de jelentős változást nem tapasztaltam. Ugyanolyan gyorsan visszanő a szőr amelyik vissza akar nőni, semmivel sem fájdalommentesebb az epilálás mint előtte. Azt kell, hogy mondjam kb. 1%-ban ér valamit. Ez azt jelenti, hogy néhány szőrszál tényleg nem nő ki, kérdés, hogy az is meddig? Most már nem hiszem el, hogy 7-8 kezelés után meg fog állni a szőrnövekedés. Eddig kb. 12000 Ft-ot költöttem rá és ahhoz, hogy még egyszer rendeljek krémet csodának kell történnie. A javaslatom az, hogy ne menny bele nem éri meg.

2010. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor errol ennyit.koszi
2010. ápr. 17. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!