Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a velemenyetek a kovirozsa...

Mi a velemenyetek a kovirozsa kremrol? Hogy hasznaljatok? Mikor kenitek fel? Vagy mennyi ido mulva tunnek el tole a szeploim?

Figyelt kérdés

Varom a tapasztalataitokat !!

Amugy itt van a krem : [link]


2009. ápr. 13. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg erdekelne az is .. hogy ahol bekenem a borom.. pl arcon ahol szeploim vannak, ott nem fogok mar lebarnulni ?!

Mert mivel nekem nyaron naptol jonnek ki a szeplok ugy gondoltam hogy sozlarium vagy napozas eltot bekennem vele a borom es akkor barnulnak csak enm jonnenek ki a szeplok.. :P

Vagy miket tartalmaz a krem ?

2009. ápr. 13. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem, viszont anyu szokta használni a krémet. Ő évek óta ezzel a krémmel keni már az arcát, mikor kérdeztem miért, akkor azt mondta, hogy jó a szeplőkre, de neki ilyen problémája nincs, viszont májfoltok voltak az arcán, és a krémtől eltűntek, és mivel mindig keni vele, nem is jöttek elő azóta sem. Ő egyébként minden este keni vele az arcát, vékony rétegben viszi fel. Gondolom szeplőre is hatásos lehet, ha már májfoltra az volt.
2009. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszike szepen !!!


de ha bekeni az arcat attol meg lefog barnulni ?1

mert olyat hallottam hogy ezekben fenyvedo faktoru valamik vannaki.. mint pl a naptejekbe hogy van 15 30 faktoros...

2009. ápr. 13. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő szokott barnulni nyáron, de este keni be az arcát a krémmel, nem napközben, amikor a napra kimegy. Viszont, hogy akkor mi van ha közvetlen napozás előtt keni be vele magát az ember, arról nem tudok nyilatkozni. De szerintem ki van zárva, hogy a krémtől ne barnulna a bőr.
2009. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

okii`koszi :*

pusz:)

2009. ápr. 13. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
a naptejtől is barnul a bőr, csupán nem ég le, tehát ha ebbe a krémbe van fényvédő faktor akkor még örülhetsz is mert tuti nem pirul meg az arcod:)
2009. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!