Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás szemeket, hogyan...

Karikás szemeket, hogyan lehet a legjobban eltüntetni?

Figyelt kérdés
A gyors és hosszútávú megoldás is érdekelne! Egy férfi
2008. szept. 27. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:

A sok alvás és a stressz mentes élet sajnos nem jöhet számításba!

Egyéb női praktikák érdekelnének! A gyorsra valami olyan krém kéne ami a bőrőm színéhez a legjobban hasonlít... Ugye? Na ennek mi a neve? melyik márka a legjobb? ja és valami olyan legyen azért, hogy ne lehessen látni, hogy "smink" van rajtam!!!

Hosszútávú megoldás? Papirzacskó ? :)

2008. szept. 27. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt papírzacskó, elég egy napszemüveg.:)

Legegyszerűbb megoldás, ha alapozót használsz, az elfedi a karikákat.

2008. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ÁÁ, köszi! Szoval ha egy hülye magas csávót látsz este moziba menni napszemcsiben azt ne nevesd ki! én leszek :))

Abból csak egy féle van? melyiket ajánlod?

2008. szept. 27. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát bevallom, én magam nő létemre nem használok alapozót, mert többnyire kialszom magam, így nemigen vannak pandamaci-foltjaim, ezért márkát nem tudok neked ajánlani. A megfelelő színt úgy tudod kiválasztani, ha felkened a kézfejedre, és elsimítás után nem üt el a színe a bőr többi részétől.
2008. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hello, megértem a problémádat, de hidd el még a nőknek is kevés része az aki úgy tudja feltenni az alapozót hogy az ne látszódjon. ezért ha nem akarsz ciki helyzetbe kerülni, üsd ki a fejedből az alapozót. Van még korrektor is, az ilyen rúzs formájú, és a szemkörnyékre kell kenni, az való kifejezetten a karikákra. Márkában végülis mindegy, a pénztárcához igazodik, többféle létezik, a szin az amit leginkább nézned kell, mert ha túl világos az is látszik, a sötétebb ugye nem előnyős.

Én amit a leginkáb javasolnék, az az hogy menj el egy kozmetikushoz egyszer és ott kérdezd meg tőle hogy mit használhatnál rá, mert sztem neked ezek a női dolgok nem a legmegfelelőbbek, ugyanis nem hiszem hogy megfelelően tudod őket használni, és elég cikis ha látszik hogy kencézed magad ezekkel a szerekkel.

Vagy mégegy megoldás, esete lefekvés előtt hideg kigyóuborka szeletet teszel a szemedre, és rajta hagyod kb. fél óra órát. Ez jót szokott tenni a karikáknak.

Vagy vannak ilyen szemkörnyékápoló krémek. azokat is megpróbálhatnád.

2008. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát láttam már eleget használni a hugomnál, volt barátnőimnél, sztem menne! De megfogadom a tanácsod! Sztem megkérdezem a kozmetikust! Köszi mindenkinek :)
2008. szept. 27. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban vehetsz szemvidítófüvet, az abból főzött teát egy kis vattadarabbal felszívatod, és 5-10 percig, a szemeden hagyod...

Ez nagyon jó.


Az alapozó használata pedíg még nekünk nőknek sem megy, legfeljebb azoknak akiknek sminkes diplomája van...

Az mindenképpen látszik valamennyire,


De te a szemeidet akarod eltüntetni? Nem a karikákat? Mert ezt írtad...

Nem tudom vállal-e ilyet plasztikai sebész...:)

2008. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami, az uborka nemcsak amerikai filmes dili...halványítja a karikákat, és nem kell egész éjjel ottartani 8-10 perc elég:)
2008. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:) huuu na ezt azért lehet kipróbálom:)

Köszi!


Nem a szemeimet azért mégse:) Álítólag szép kék szemeim vannak:) csak szerintem a nem alvásos karikák egy kicsit elcsúfítják:( egy picit, bár ez lehet hogy csakengem zavar:)

2008. okt. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!