Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A striákat hogyan lehet...

A striákat hogyan lehet legjobban eltüntetni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és mikor nőni kezdtem (mell) előjöttek rajtam terhességi csíkok. azóta már a combomon is jelentkeztek :(

hogyan tüntethetném el? és elég fehér a bőröm, segítene ha szoliznék vagy napoznék? esetleg tudtok valami jó krémet rá?


2011. ápr. 25. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos sehogy se lehet eltüntetni:(
2011. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
halványítás is megteszi. mivel szeretnék még életemben strandra menni.
2011. ápr. 25. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Az magától fog halványulni egy idő után nem hiszem, hogy éveket kellene erre várni. Szerintem nem tart sok időbe, míg elfog halványulni.

Attól még mehetsz strandra szerintem sok emberen előfordul, mert majdnem mindenki vagy hirtelen nőtt, vagy hirtelen fogyott aztán meg hízott valamennyit. Nekem is ezek miatt lett a fenekemnél olyan.

De mostantól vigyázz arra, hogy ne fogyj le túl drasztikusan. Ha meg felakarsz szedni kilókat, akkor fokozatosan csináld. :)

2011. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a combjaimon szörnyen csúnya ezért azzal nem szeretnék strandolni :( és nem múlik el olyan gyorsan már van ahol 1 éve megvan.
2011. ápr. 25. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Optikailag segít a napozás,ha van időd testekercselést is megérne a dolog.Koffein és borostyánkivonatos krémek is jók.
2011. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!