Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok SOS! Mivel szőrteleníts...

Lányok SOS! Mivel szőrtelenítsem a fazonomat?

Figyelt kérdés
Nagyon erős szőröm van ott lenn. Eddig borotváltam, de mostmár kezdem megunni, hogy állandóan begyulladnak a szőrszálak, és ráadásul nagyon hamar kinő. Mit tehetnék ennek megelőzése érdekében vagy milyen módszereket tudtok ajánlani? .. a gyantával az a bajom, hogy nekem az sok időt jelent még kinő, de ha mégis gyanta, akkor mi a vélemény a hideg gyantáról?
2010. ápr. 13. 20:02
 1/7 anonim válasza:
a hideg gyanta...hat en probaltam, osszesen 4 szorszalat szedett ki, amit fel kell melegiteni az a golyos jellegu, nah hat az valami katasztrofa, tiszta ragacsos lettem tole, es 2 napig kapirgaltam magamrol:) szoval en maradtam a borortvanal,mert a rendes gyantatol kipattogzott a borom, de minnel tobbszor csinalod, annal lasabban fog noni, es nem kell majd minden heten gyantaztatni, de rendesen kozmetikusnal, meleg gyantaval, nem otthon:) nekem ezek a tapasztalataim.
2010. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam a hideg gyantát, bár lábon. Szerintem borzalmas. Le nem szedte és tiszta ragacs voltam :-D Mindenképpen el kéne menned kozmetikushoz először. Szedesd le vele, aztán ha annyira akarod epilálhatod. Krémet akartam egy időben próbálni, de letettem róla. Ha te kipróbálnád, akkor google/depilan. A másik, ahogyan én csinálom: elektromos borotva. Kimondottan női. Sajnos simára nem szedi le, de mivel a páromat nem zavarja, engem sem, és szerintem úgy még talán szebb is - nekem megfelel ez a módszer.

Remélem tudtam segíteni! :-) Üdv.

2010. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egyértelműen a gyanta, de sokkal ikább jobb ha kozmetikus csinálja. Egyrészt kevésbé annyira fáj, mert ( na jó itt paszolom a kérdést, de más a gyanta) azt erős szőre tervezték és nem is papíral tépik fel, annak sűrűbb az anyaga, mert speciálisan ilyenekre használják(pl.: húnalj, szemöldök stb.)

Mástrészt ha fazont akarsz akkor csak ott marad meg ahol akarod.

Visszont, ha szégyenlős vagy és nemtudod leküzdeni akkor inkább olyat vegyél és azon belül is van érzékeny bőrre .

Remélem, hogy nagyából ki tudod bogozni mit akartam és, hogy valamenyire segítetem.

2010. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha a borotvánál maradok akkor mit tudtok tanácsolni, hogy mit tegyek a szőrtüszők begyulladása ellen?
2010. ápr. 13. 20:29
 5/7 anonim válasza:
szerintem felejtsd el a borotvát. csak ártasz vele
2010. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos én is az erős szőrűek táborába tartozom és én is azzal értek egyet, hogy a borotva csak árthat!

Ma már kapható otthonra az a görgős fajta, melegíteni kell, valaki említette fentebb. Teljesen jól alkalmazható a lábon! Én magam is meglepődtem, hogy mennyire könnyen leszedtem a vádlim, combom, de az intim területekre nem merészkedtem.

A hideg gyantát jó pár éve próbáltam ki, nah az totál katasztrófa, azt nem ajánlom. A legjobb megoldás szerintem a kozmetikus által végzett gyantázás, ő profin csinálja, míg én garantáltan itthon bénáznék a fazon gyantával! :D

A ragacsosság megszüntetésére a babaolaj a legjobb!!

Saját tapasztalat! Aki otthon szőrtelenít és utána vattapamacsra öntött babaolajjal átkeni magát nem kell napokig kapirgálnia magát!

Ha még nem voltál fazon gyantán a kozmetikusnál és mondjuk kimondott kozmetikusod sincs, akkor én a helyedben érdeklődnék barátnőktől, hogy ki hova jár.

Én is így ismerkedtem meg a kozmetikusommal. Az első kissé ciki, hogy ott fekszel és az egyik lábad itt a másik ott, de ő gyorsan és a legkevesebb fájdalommal csinálja, tovább tart és az én esetemben a begyulladt szőrtüsző is kevesebb volt.

2010. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csipesszel, szálanként. Hülyeségnek hangzik, de nem az. Relatíve fájdalommentes, fazont is csinálhatsz vele, annyi a hátránya hogy rengeteg időbe telik :D
2010. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!