Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a combom?

Hogyan szőrtelenítsem a combom?

Figyelt kérdés
elég hülye kérdés de sajna szükséges...eléggé szőrösödik a combom is és mivel világosabb bőröm és sötétebb szőrszálak vannak így rettenetesen zavar,főleg hogy itt a nyár és rövidebb cuccokat is fel lehetne venni.sok szőrszálról van szó és ha borotválom előfordul h akárhányszor húzom át mindig kimarad pici,ezt meg olyan cikinek tartom.vmi ötlet aki hasonló helyzetben van?köszi
2011. jún. 19. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én a combomat borotválom. az epilálásba vagy a gyantába én belehalok annyira fáj. de a borotva egyszerű és hamar megvan. 15/L
2011. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borotválást nagyon nem ajánlom, mert még fiatal korban oké, de pár év múlva nagyon csúnya tüskés szúrós lesz, még akkor is ha nem olyan erős a szőr. Én epilálom, igen tényleg fáj de fürdés után annyira nem vészes... 3-4 hetente kilehet bírni, inkább mint borotváljam 4naponta és 3év múlva szúrjon...
2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, meleg gyantával. Az elsőnél fájt, de nem túlságosan, a másodiknál pedig már alig.
2011. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
epilátorom van de csak kipróbáltam egyszer a lábszáromon,de annyira fájt h azóta sem vettem elő.mennyire másabb ez az érzés a combon ill a lábszáron?lehetséges h kevésbé fájna?meg próbálom majd este hátha jó lesz...
2011. jún. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!