Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet hajat szeretnék csinálni...

Ilyet hajat szeretnék csinálni, csak nem hajvasalóval, milyen hajsütővasat vegyek?

Figyelt kérdés

Hajvasalóval én is megtudom csinálni csak kicsit bonyolultabb mint egy hajsütővassal lenne. Ha ilyen nagyságú loknikat akarok, milyen vastagságú hajsütővas kell?Talán 32 mm vagy 25mm?

Azok írjanak inkább akik biztosak benne, mert neten rendelnék hajsütővasat, ugyh tutira kéne tudnom, mert nem tudom ilyen okkal vissza lehet e cserélni.


itt a link : http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&NR=1


A lényeg, hogy ennél kisebb loknik ne legyenek mert az már nem tetszik. Ilyen legyen vagy egy picit nagyobb.


2010. ápr. 12. 17:45
 1/5 anonim válasza:
egy sima hajsütővasat...
2010. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de tudod nem mindegy milyen vastagságú..mert attól függ, hogy milyen nagyok/kicsik lesznek a loknik. :=)^^
2010. ápr. 12. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajsütővassal nagyon sokat lehet variálni a loknik méretén, csak ügyesen kell felcsavarni. Egyáltalán nincs sokféle átmérőjű hajsütővas
2010. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19mm 25mm 32mm 38mm én eddig ezeket láttam
2010. ápr. 13. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
sztemm 25mm-eset,sztem ennél valamivel nagyobbat fog csinálni,de nagyon szép!=)
2010. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!