Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak magamnak...

Hogyan csináljak magamnak ilyen hajat? Már kipróbáltam a hajsütővasat meg a hajvasalóval is próbáltam de nem jött össze!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kérlek,hogy segítsetek!

Köszi!

Üdv!


2009. jan. 29. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az itt látható hajak természetesen ilynek, de daorelolással (dajjer, nem tudom hogy írják) lehet hasonl hajad, de csak fodrász csinálja
2009. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első tuti dajjer (én sem tudom, hogy kell leírni:D), de a másodikat meg lehet csinálni hajegyenesítővel, én is szoktam ilyen hajat csinálni. Ezt a linket egy régebbi kérdéshez küldték:

http://www.youtube.com/watch?v=KTB1MOb2TYs

2009. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kismeretu csavarora csavard fel az enyhen nedves hajad tincsenkent, hasznalj hajhabot, h megtartsa. Sajnos a szaradasi ido eleg hosszu, hajszaritoval gyorsithatod, en legalabb egy delelottot, v egy delutant ugy hagyom, fontos, h teljesen megszaradjon. Aztan szedd ki a csavarokat, es ne fesuld ki, max az ujjaiddal igazgasd meg. A hajad allapotatol fugg, h meddig marad meg benne a gondorseg.
2009. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajsütővassal simán,és tartósan.legalábbis nálam.
2009. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajvasalóval is tudsz hasonlót kreálni, csak sokat kell hozzá gyakszizni (: Lehet azért nem jött össze, mert olyannal próbáltad, amivel nem lehet. Nekem Imetec Belissimám van, és szinte ugyanilyet szoktam csinálni én is.

Amúgy találó a 2. kép neve xDD

2009. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: esetleg még megpróbálhatod, hogy hajmosás után befonod, nekem hasonló szokott lenni.
2009. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

látom sokan nem tudják helyesen leíyrni ezért én most elárulom hogy Dauer-nek kell írni.

Amugy sokféle módszerrel lehet ilyen hasonló frizurákat készíteni.pl ahogy írták hajmosás után befonod.Ha ezt csinálod javaslom hogy használj hozzá hajhabot és szép hullámokat lehet vele kapni.Mosdt én ugy csináltam tegnap este reggel kibontottam a hajam és még mindig olyan.

Hajsütő vassal is meg lehet csinálni de ha teszel rá hajlakkot akkor egy kicsit tovább marad a frizura.Éss ott van a dauer is ami a legtartósabb módszer a hullámokra.

2009. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első szerintem csavarós, a második pedig hajsütős/hajvasalós. Szerintem dauerrel ilyet (legalábbis az első képen láthatót) nem lehet csinálni. Gyakorlás...

De örülnék ha lenne itt egy fodrász, hátha tévedek:)

2009. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!