Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Derékig érő hajamból...

S. O. S Derékig érő hajamból kulcscsontig érő tragédiát csinált a fodrász, ebbúl még lesz haj? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Magát mesterfodrásznak kikiáltó fodrász borzasztóan elbánt a hajammal!!! Elmagyaráztam neki,hogy mell felé szeretném a hajamat levágatni, az egészségtelen végét levágni, és egy kis menetet akarok még bele,hogy ne legyen olyan egyhangú, valamint a természetes sötétszőke hajam véégbe akartam egy kis ombrét. A kérésem volt,hogy ne szöszi legyen a szín,hanem inkább valami barnás szőke.

A végeredmény tragédia lett! A barátnők, családtagok meredten néztek rám és szörnyülködtek, mintha valami barbárnál jártam volna. Azt mondanom se kell,hogy elbőgtem magam a látványnál, legszívesebben fizetni se akartam.

A hajam vége olyan brutál csúnya szőke lett,hogy csak na és kikészítette a hajam végét, olyan mint a cirokseprű. A hajam egyébként is vékonyszálú, de úgy elvékonyította,hogy kb két szál hajam lett, az is meg lett tépve és reggel is sírással indítottam a napot,amikor a tükörben szembesültem a látvánnyal.


Tudtok bevált hajnövesztő tippeket??? SOS-ben növeszteni akarom a hajamat,hogy legalább kulcscsont alá kezdjen el nőni pár centivel,már összeteszem a kezem érte!! Majd most kérek egy másik fodrászhoz időpontot, és kénytelen leszek egyszínű barnára festeni a hajam,mert így nem bírok létezni.


Valakinek volt hasonló esete??? Mi lett a végeredmény?

Sanszos,hogy ledobja erről az erős szőkéről majd a barnát? Tudom,a fodrász mindenre ad majd választ,de oly sok idő mire időpontot kapok,hogy én csak tűkön ülök és tiszta transzban vagyok!


Tippeket, tanácsokat tudtok mondani,hogy mi lesz a hajam sorsa?? Lesz még ebből nyáron egy normális frizura, hossz?



2016. jún. 12. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem fizettem volna ki a "munkáját". Előtte bőgted el magad? Mit mondott? Egyébként valamennyire helyrejöhet a vége, ha állandóan kened rá a hajvégápolót, pakolásokat, szérumokat, de nem lesz az igazi. Azt a seprűs részt is le kell vágni valószínűleg. Sajnálom. Ki volt ez a barbár? Csak hogy ne menjek hozzá véletlenül se.
2016. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon el vagyok keseredve! Főleg,hogy mennyisége sincs a hajamnak most,mert úgy szétnyeste. Ha ebből még vágatni kell,akkor teljesen fiússá válna már a hajam, így is kulcscsont felettig ér és szét van vagdosva, formátlan, szanaszét.

Veszprém megyében egy kisvárosban dolgozik ez a fodrász. Nem leszek szemét, nem írom ki a nevét! Pedig megérdemelné!

Amúgy igen, voltam olyan hülye,hogy kifizettem... és igen, előtte is sírtam,mert kb. sokkot kaptam a tükör előtt. :/

Ricinusolaj vajon tényleg olyan jó hajnövesztő lehet,mint ahogy az interneten sztárolják?

2016. jún. 12. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki a ricinusolajat. Én csak a szempillámra használtam, mert tragikusan kicsi, és ritka volt, sőt néhol semmi se volt a műszempillám után,és szépen rendbehozta, még egy új sor is elkezdett nőni. Biztosan a hajadnak is sokat segít.
2016. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Kulcscsont felett fiús? Hiszti szagot érzek.


Azt nem értem, hogy ha kulcscsont alá fog érni, ugyanolyan ocsmány lesz, mint most. Vagy csak a hossz számít?

2016. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Derékig érő haj után hidd el, nagyon furcsa a kulcscsont felett érő haj és nem érzem vele jól magam, sőt még ha egészségesen nézne ki,akkor azt mondom megbarátkozom a gondolattal,de így hogy tiszt sprőd, nagyon nem szép látvány. Semmi hiszti nincs a háttérben.

Viszont, ha még ezt feljebb vágja majd egy másik fodrász,az már fiús fazon lenne,hiszen annyira el van rontva az alja,hogy csak úgy lehetne kijavítani,na azt nem vállalom.

2016. jún. 12. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Remélem, nem ajkai...
2016. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam fodrásznál hajszerkezet ujjáépítő kezelésen, azt kipróbálhatod, nekem nagyon bevált. :)

De ha magadnak szeretnéd csinálni, a Kallosnak is vannak ilyen keratinos termékei, hajpakolás, stb., azok nagyon jók és nagyon puhává varázsolják a hajad.

Kitartás! :(


23N

2016. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én derékig érőt pixie-be vágattam, és nem lett fiús. Persze ha az arcod pasis, akkor nincs mit tenni.
2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ugyanígy jártam, 8 db barna tincset szerettem volna bele, erre ombrés szőkét csinált a FEKETÉBE és azt visszabarnította még. Leégette, le kellett vágnom állig, a derékig érő hajam. Edzős vitamin, vagy olyan amibe egy csomó B vitamin van. Fejmasszázs, tápláló pakolás a megmaradt tincsekre, emeld a fehérje beviteled. 3 hónap alatt majdnem mellig ér már.
2016. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Három hónapig barnára festegettem, mert a fekete nagyon gyilkolja a hajat, de dobja lefelé a leszívott rész. Most van olyan állapotban h két hete újra feketére festem, de azt is dobja. Szívem szakad meg, de már haladok :/
2016. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!