Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy számomra a...

Lehetséges, hogy számomra a teafaolaj az arcomra téve inkább árt mint használ?

Figyelt kérdés
Eléggé ki van száradva alapból is az arcom. A teafaolajat pattanások utáni hegek leszárítására próbáltam használni, csak helyileg nem az egész arcomra. Reggelre elég rosszul reagált rá az arcom és égett és piros volt. Lehetséges, hogy az én arcbőröm nem bírja és felesleges használnom ?

2016. jún. 9. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h teafaolajat csak hígítva szabad használni, mert töményen bőrirritációt okoz. Viszont hígítva is okozhat irritációt az arra hajlamos bőrön.
2016. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehetséges. Száraz bőrre ne alkalmazd.
2016. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teafaolajat nem hasznalunk arcra onmagaban. Vagy mezzel vagy egyeb testapoloval keverjuk, ezeknelkul a tomeny olaj ki fogja kesziteni a borodet mint latod.
2016. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hidratálóval összekeverve hatásos lehet ?
2016. jún. 9. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.Próbáld meg.Ha így sem javul nem jó a teafa.
2016. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utólagos komment hát ha valakinek még hasznos lehet. Nekem úgy is nagyon szárította a bőröm ha hidratálóba tettem .
2016. jún. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!