Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a göndör hajammal?

Mit csináljak a göndör hajammal?

Figyelt kérdés
Barna , hosszú göndör hajam van, de nek tudom kiengedve hordani, mert egyrèszt ugye göndör másrèszt pedig nagyon sok. Mit csináljak,hogy ne legyen sörènyes? Már próbáltam úgy, hogy esetleg begumizom hajmosás után, de úgy mèg rosszabb lett , mert csak kimentek belöle a hullámok, ès mèg mindíg sörènyes maradt. VISZONT hajmosás uán ,frissen száradva mèg egèsz tűrhető. Akkor mèg úgy egy tincs egyben van, nem is akkora a hajam. DE ha el akarok menni valahova, nem mehetek így, mert kb 1 óra múlva űgy fog kinèzni mint az oroszlánsöèny. Hogy tudnám megőrizni a formáját? Egyszer tettem rá habot, attól meg olyan öreg nènis lett.Lehet hogy osszat használtam? Ha olajat teszek rá (argán olaj) akkor az lehet, hogy lelapítja, de csak kv 2 percre. Harmadszorra pedig hajlakkal azèrt nem akarom befújni, mert megszilárdítja a hajszálakat + ezáltal könnyebben el is törnek a hajszálak. Meg olyan undorító, amikor valakinek ilyen betonkemèny haja van. Mit tudnèk csinálni vele, hogy szèp göndör legyen,ès hogy meg is őrizze ezt a formát kb 6 órán keresztül?

2016. jún. 8. 16:07
 1/1 anonim válasza:
A Dm-ben lehet kapni Balea márkájú sampont és balzsamot göndör hajra, narancssárga tubusban. Az van ráírva hogy 24 óráig tart. Nekem bevált, tényleg életteliek a fürtök!
2016. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!