Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a göndör hajammal?...

Mit tegyek a göndör hajammal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy pár éve legtöbbször összekötve hordom, mert különben kiengedve borzasztóan áll és egyszer mentem így suliba és ott is leszóltak. Szóval amikor összekötöm akkor a tetejét mindig kifésülöm hogy többnyire egyenes legyen (szóval nem az egészet fésülöm ki) mert különben kiállnak belőle kis göndör fürtök de az nem nézett ki valami jól. Viszont egy idő után észrevettem hogy a fejbőrömtől kezdve a hajam hosszának feléig már csak enyhén hullámos és száraz. Szerintetek ez a fésüléstől van? Mivel tudnám kezelni hogy ne legyen száraz?

2015. aug. 21. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Használj balzsamot és argánolajat! Valószínűleg azért száraz mert nincs megfelelően táplálva. Mikor vágattad utoljára? Lehet, hogy egy frissítő vágás (-1-2 cm) sem ártana.

Argán és kókuszolaj a legtutibb, azt használd. Bioboltban be tudod szerezni.

Havonta 1-2x hajpakolás sem ártana, rá tudsz googlezni hogy milyen hajpakolás jó száraz, kezelhetetlen hajra. Akár házilag is készíthetsz magadnak, erre szintén jó az internet. :)

Sok sikert!

2015. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom őket. Kb. olyan 3-4 hónapja vágattam a hajamból 5cm-t és a Serical Crema Al Latte balzsamot használom rá pakolásként.
2015. aug. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!