Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a kókuszol...

Próbálta már valaki a kókuszolajat kimosás nélkül?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, száraz lett a hajam tőle és összetapadt a vége. Elég fura, hiszen olaj... hogy a fenébe lett szárazabb tőle a hajam?? Nem raktam rá sokat sem. Argán helyett próbálkoztam ezzel, de az teljesen más, argántól a haj puha, selymes, szép.
2016. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A 2600 forintos kis pumpás gliss kur nagyon bevált hajmosás után, viszont ki akartam próbálni egy olcsóbb megoldást.

Kora délután mostam hajat, hátul a hosszú részen elég jónak néz ki, a fejem tetején ahová pedig csak leheletnyit tettem, jobban látszik. Utána hajhabot tettem rá mert anélkül a nagyon göndörödő hajam csupa kóc lenne, így nem is lesz száraz. Az olajból éppen annyit tettem amennyi az ujjamról lecsöpögtetés után rajtamaradt, azzal simítottam párszor végig. Remélem holnap is ilyen marad.

2016. jún. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!