Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma vettem a Rossmann-ból...

Ma vettem a Rossmann-ból kókuszolajat. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettem kókuszolajat a Rossmann-ban. Nem akartam hinni a szememnek, hogy ez mégis milyen kókuszolaj lehet... 10 percig ezen gondolkodtam, míg egy aranyos hölgy meg nem mondta nekem, hogy ez az; hajra, bőrre, arcra, főzéshez mindenre jó. Na akkor meg is vettem.

De egyszerűen nem olyan az állaga mint amilyeneket a videókban látok. Direkt lefotóztam nektek, hogy ti is lássátok:

[link]

Akkor most ez is ugyanolyan jó a hajra meg a bőrre? :) Vagy ezt elcsesztem?? Ha valakit érdekel azt is leírom, hogy mi van ráírva a dobozra (mármint összetevők szempontjából).


2016. jún. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pár másodpercre tedd be mikróba a kívánt mennyiséget, de ne melegítsd túl, mert akkor nem lesz jó a bőrnek. Elvileg az is elég lehet, hogy a két tenyered között felmelegíted és olaj lesz belőle.
2016. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

A probléma szerencsére megoldódott. A hűtőbe kell tenni és 1-2 óra múlva már vaj állaga lesz, és szép fehér színe lesz.

2016. jún. 4. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A kókuszolaj 24 °C-n elkezd olvadni. Nincs semmi baja, nyugi.
2016. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!