Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni dupla sörtés...

Hol lehet kapni dupla sörtés hajkefét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem pont ez a neve, de máshogy nem tudnám megfogalmazni. Arra gondolok, amelyiken a sörték egyik felét nem vágják le, hanem a kis lyuk középen el van választva és mindkét oldalából rendes sörte áll ki, pl: [link]

Csak a képen látható körkeféhez hasonlókon látok ilyen megoldást, de pár éve kaptam "lapos hátú" hajkefét ugyanezzel a sörtével, és imádom, viszont már eléggé elhasználódott. A pótlására lassan 1 éve keresek másikat, azonban sehol se találtam még.

Konkrét budapesti és kecskeméti lelőhelyek érdekelnének, ahol biztosan van.

(100 Ft-s boltokat, drogériákat, fodrászkellékeseket úgy általában bejárom időnként magamtól is, de mindbe nyilván nem tudok elmenni)


2016. jún. 3. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszel, a Rossmann-ban vagy a dm-ben láttam ilyet.
2016. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én ott még csak körkeféket láttam, nekem viszont "normál" hajkefe kéne ilyen sörtével.

Azért köszönöm a választ!

2016. jún. 6. 06:48
 3/4 anonim válasza:
En a dm-ben lattam
2016. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem újra ott is, viszont még mindig csak körkeféik vannak ilyen sörtével... Én pedig továbbra sem azt keresek, de azért köszönöm.
2016. júl. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!