Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús, fenékig érő hajra...

Nagyon dús, fenékig érő hajra milyen hajkefét?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek lenne ajándékba, mert 1000 éves ócska hajkefét használ és most lesz szülinapja. Milyet vegyek neki, és hol?
2014. nov. 14. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

én a media marktban láttam remington hajkefét. 3 félében lehet kapni(keratin/shine/fizz therapy a neve). a keratinosról elég jó véleménnyel vannak.


[link]

2014. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én disznósörte kefét használok. fodrászkellékesben lehet kapni.
2014. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha sűrű dús haja van akkor a vegyes sörtéjű kefét ajánlom neki. A rossmannban találod meg.

2014. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csakis Tangle Teezert. :-)

Nekem is ilyen hajam van, ez a kefe tökéletes. Volt 20-30 fésűm és kefém, mert mindenfélét kipróbáltam, a fa cuccoktól a vaddisznósörtéig, de egyik sem ért a nyomába sem. Nem annyira olcsó, de megéri.

[link]

[link]

2014. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!