Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány vagyok és elég...

12 éves lány vagyok és elég sok pattanás van az arcomon/hátamon/mellkasomon. Tudnátok ajánlani nekem jó pattanástalanító krémet vagy alapozót smink cuccot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Agyag. :)

Bevizezed, vékonyan bekened vele, és jónapot.

2016. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Badarság. Gyógyszer kell és életmódváltás. Az orvos tud gyógyszereket ajánlani, akár hormontartalmú, akár nem. Olyan még nem volt hogy valakinek a trutymó kenőcsök és csodaszerek megszüntették volna a pattánásos bőrt, mivel nem a bőr betegsége ez a dolog, csak ott jön ki. Lehet hogy ideig óráig jó tüneti kezelésre, de magát az okot nem szünteti meg.
2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, jóhülye vagy. De ezt mindenki tudja, még te is. ;)

Tudod mitől van a ragya? Zsíros bőrtől, kamaszkorban meg ormonok miatt. Ennyi. 12 évesnek mit akarsz te itt gyógszereket adni, hülyegyerek?

2016. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A pattanások ellen az is elég, ha minden este bekened őket fogkrémmel (reggel persze hidratáld a bőröd), reggel pedig mosd le. Nekem használt.😊
2016. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Dermofil paszta!

Sokat segitett nekem is.

Leszáritja a pattonást,a miteszereket.

Évek óta ezt használom. az ára 1100-1500 ft között van.

Vagy

Tea fa olaj szappan ami nagyon jó baktériumokr, kitisztitja a porusokat, és még le is száritja a pattonást.

Zsiros bőr ellen is nagyon jó. az ára 400-500 ft között van.

Drogériákban és gyógynővény boltban lehet kapni.

megéri kiprobalni!!!

2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!