Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sűrű és nagyon göndör...

Nagyon sűrű és nagyon göndör a hajam. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hajam nagyon göndör és nagyon sűrű, ha kiengedem nagyon bénán néz ki a fejemen, mint egy háromszög, mint egy ház, nem tudom, hogy írjam le. Ha kivasalom( ami szinte lehetetlen) akkor olyan lesz mint egy seprű!

Mellesleg nincs megtöredezve, mivel nem használok hajszárítót és vasalni sem szoktam(mert az se használ igazán).

Nyáron pedig a meleg miatt a tarkómnál érzem mindig, hogy viszket, szerintem nem tud lélegezni a bőr(a sűrű haj miatt).

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit tegyek vele?

Valami szer amitől megegyenesedne?(vagy legalább csak hullámos lenne), vagy valami házi praktika?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2016. máj. 25. 11:02
 1/5 anonim válasza:
Ha van rá lehetöség ritkitasd meg
2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan fodrászt aki tud göndör hajat vágni. Ritkíttasd meg vele egy picit és mondd neki,hogy vágja enyhén lépcsőzetes fazonra, a nagyon göndör sűrű hajat nem szabad egy hosszra vágni, ha lépcsős akkor a göndör tincsek esése sokkal szebb lesz és elkerülöd vele a "sátor" haj hatást. És ne vasald, viseld büszkén mert nagyon szép a sűrű göndör haj.

Nekik például szerintem nagyon szép:

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez a lépcsőzetes vágás elég jó megoldásnak hangzik! Csak találnom kell egy jó fodrászt.

Nekem amúgy a középső, a fekete talál a legjobban az tükrözi leginkább a göndörség fokát(csak rövidebb és világosbarna az enyém)

Mellesleg 20F vagyok, ha ez bármit is számít!:)

2016. máj. 25. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is olyasmi mint a fekete, kiegyenesedve csípőig ér.

Én össze szoktam gumizni, így nyáron se melegíti a tarkómat mert elemelődik a nyakamtól a lófarok.

Ha viszont kiengedve szeretnéd hordani akkor tényleg a lépcsőzetes vágás a megoldás.

2016. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de vágás után is gumizd össze nyáron hogy ne melegítsen
2016. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!