Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nivea termékek tényleg nem...

A nivea termékek tényleg nem olyan jók?

Figyelt kérdés
nővérem használ és ő nem volt megelégedve vele.. :S
2010. ápr. 10. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

A sőtétkék testápolójáról csak annyit, hogy a Mülleres Cadeavera, ami negyed annyiba kerül, az is van olyan jó.

A tusfürdője illata nem marad meg a bőrömön, de a Fa tusfürdőé viszont egész nap.

A tégelyes Nivea Creme(sötétkék) az viszont tényleg jó, csak sokáig zsiros marad utána a kezem.

A dezodorai átlagosak, nem jobb semmelyik másiknál sem.

Ennyit tudtam hozzáfűzni.

2010. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én csak a sötétkék tégelyes kézkrémet használom ez tuti hogy a legjobb világon, a többi terméküket nem szoktam használni nálam testápolók közül a Baba (azt hiszem aloe verás) vált be:)
2010. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A klasszikus, hetven éve kapható Nivea krém kiváló a kiszáradt bőr ápolására. Nekem bevált.

Egyszer kaptam ajándékba egy Nivea-szettet, amelyben volt sampon, tusfürdő és dezodor is: hát, a sampontól viszketett a fejem rendesen, és bár sosem volt korpás a hajam, hajmosás után valamiért mindig tele lett korpával. A dezodor semmit sem ér, a tusfürdőt meg le sem lehet mosni rendesen, tapad a bőrhöz, és zsírossá teszi. Ennyi a véleményem.

2010. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ezek az uj nivea samponok,csak az illatuk jó,de a hajamra nem volt jó
2010. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a kézkrémmel meg vagyok elégedve(habár több évig használtam, és meguntam az illatát), meg a gyöngykivonatot tartalmazó dezodor ami jó tőlük szerintem. a testápolót nem szeretem, mert ragad tőle a bőröm :/
2010. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem váltak be, nem szeretem a nivea termékeket.
2010. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a kékdobozos krém az nagyon jóó :)
2010. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kék dobozos krém az szupi és én még nivea blond gloos sapontát használom és szerintem nagyonb jó világosabb lett a hajam fényes puhább és már nem vagyok korpás :)
2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sz12 ***** válasza:

én egy időben csak nívea termékeket vásároltam. anno még tökéletesek voltak, de most már vh egyre rosszabb:S

volt a sötétkék testápoló ( a régi dobozos) az istenkirály volt, de mamár olyat nem lehet kapni (legalábbis én nem találok olyat) csak ez az új fajta design-os nem vált be, vmiért nem olyan jó:S úgyh most régi dobozosat hajkurászok, de úgy látszik hiába.

van arcradírom az viszonylag jó, és a tonik is, de az arckrém nem jön be:S

röviden ennyi:)

2011. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
minden termekuk nagyon jo! :)
2013. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!