Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NIVEA termékek, melyik a nagy...

NIVEA termékek, melyik a nagy kedvenc, melyik az amit soha többé nem használnál? Ha igen miért nem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy kinek melyik Nivea termék vált be, és miért, esetleg melyik az amit jobb elkerülni?


Személy szerint imádom a nivea illatát.


2010. ápr. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én főleg az illata miatt szeretem a Nivea termékeket.Kedvencem a hagyományos vagyis eredeti illatú Nivea dezodor,a Nivea tusfürdő,a sampon.Sok Nivea terméket kipróbáltam már,de egyikre sem tudok semmi rosszat mondani.
2010. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben sokat használtam kézkrémet (vagy én nem tudom, h az direkt kézre van -e, a kis sötétkék fém tégely), de átváltottam Dova-ra.

Viszont a sampon nagyon sokáig bevált (zsíros hajra), azt tudatosan váltottam át 3 év használat után, mert a hajnak jót tesz.

Egyébként a deoit nagyon szeretem még mindig.

Más termékeket nem ismerek. :)

24/L

2010. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem az krém, amit kék fémtégelyben lehet kapni. Selymes tőle a kezem^^ Ez az egyetlen Nivea termék, amit használok, de nincs semmi, amit kifogásolnék.
2010. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az új nagy kedvencem a nivea angel star testápoló. rózsaszín a doboza. imádom az illatát, és nagyon jól ápolja a bőröm. eddig ez vált be a legjobban testápolók közül.
2010. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Nivea dezodorokat szeretem, főként a dry (piros), fresh (kék) és a pearl beauty (gyöngyös). Ezeket régóta használom és le nem cserélném őket.


A tusfürdői is jók, de azokat ritkán használom.

A sampont régen próbáltam, de nem vált be.


Amivel egyáltalán nem vagyok megelégedve s soha többé nem veszem meg, az a Nivea avocado-s dezodor (amikor a csaj felemeli a karját a reklámban, s úgy járkál a bárban)

Az illata a kupakban tetszett, de magamon elviselhetetlen. Nem is illat, hanem szag.

2010. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sötétkék krém az mindenre jó, ha nincs Tetran azzal kenem a fültágitómat, ha begyulladna, a fülbevalóimat is... :D Meg jó kézkrémnek is.

Mást nagyon nem próbáltam, esetleg még ilyen deostiftet, hááát azzal nem voltam 100%-ban elégedett, de az illatuk jó, csak hát semmit nem használnak szinte :D.

2010. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!