Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami beváltat javasolni...

Valami beváltat javasolni pattanásokra? 17/F

Figyelt kérdés

Már több éve eléggé pattanásos az arcom a kamaszkor miatt, és már eléggé zavar.

Ezért kéne valami bevált módszer amivel nagyrészt eltudnám őket tüntetni.

Próbáltam már pár krémet, kozmetikusnál is voltam, kicsit segítettek rajta, de aztán pár hét múlva megint olyan mint előtte volt kb.

Egyébként hány éves korra szoktak eltünni a pattanások 20-22? És milyen szinten maradnak meg a nyomai?


2016. máj. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Garnieres arclemosót használok (ilyet: [link] ), nekem bevált:) Esetleg kipróbálhatnál valamilyen alkoholos fertőtlenítőt(?).
2016. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2016. máj. 17. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teafás szappant vagy a fekete szappant. Nekem meglehetősen burjánzott az arcom kamaszkoromban és ez tette rendbe (előtte meg csak költöttem feleslegesen a bőrgyógyász által felírt csodakrémekre).
2016. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász és antibiotikumos oldat. Lehúz mindent.

Nekem 21évesen se akart, akkor kaptam ezt az antibiotikumos oldatot, azóta sincs egy darab se, még vérzéskor sem pedig akkor azért sok mindenkinek van.

Az én bőrömön maradt pár barna folt, de nem vészes.

2016. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomkodod ész nélkül meg nem borotválkozol ész nélkül, akkor nem marad nyoma.
2016. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!