Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú hajfestéket...

Milyen márkájú hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Barna hajam van, és vörösre szoktam festeni (általában Palette-el), de rettenetesen hamar kikopik. Tartósabbat szeretnék, de nem tudom mit vegyek...

2016. máj. 10. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a drogériás hajfestékek elég hamar kikopnak a hajból. Szerintem inkább fodrászkellékesben vegyél hajfestéket, tudnak hozzá megfelelő oxit is adni, és tanácsot is adnak, hogy hogyan használd. Ezek, mivel professzionális termékek sokkal tovább tartanak, de nyilván itt is van különbség közöttük. Pl. egy Alfaparf, vagy Londa már egy jó erős középkategóriának számít, de pl. a Revlon, a Schwarzkopf, Wella, vagy Loreal pedig prémium kategoria. Én Revlont szoktam venni, és fodrász szokta felkenni, és az én hajamból nem is kopik egyáltalán, csak lenő.
2016. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 10. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!