Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol és milyen borotvát vegyek...

Hol és milyen borotvát vegyek amivel nem vágom meg magam?

Figyelt kérdés

Cserélhető pengés úgymond hagyományos borotvát használok de elég gyakran megvágom magam még ha óvatos vagyok akkor is.

Az ilyen Gillette több pengés dolgok jobbak pl?


2016. máj. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs olyan borotva amivel el ne vagnad magad. En is lassan es ovatosan csinalom...de egy ket seb ilyenkor is akad.
2016. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az újabb biztonsági pengések azért biztonságosabbak, mint a hagyományos pengés. Én Gilette Fusion Power-t használok. Jó, éles, de nem vág, nem tép. Kapható minden drogériában nagyobb üzletekben is, pl. Spar, Interspar. Az eldobhatók nekem nem jönnek be, nem elég élesek.
2016. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eldobhatóssal kezdtem annak idején és gyakran elvágtam magam, ráadásul az eredmény is sokszor hagyott kivetni valót maga után. Arra is hamar rájöttem, hogy a rózsaszín csillivilli női borotvának nem látom az értelmét. Igazi férfias Gilette Fusion Proglide-ot használok, ez 5 pengés, visz mint az álom, nem is emlékszem mikor vágtam el magam utoljára. Pedig nem lassan és óvatosan csinálom, hanem úgy hogy úristen mindjárt elkések.
2016. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor majd kipróbálok egy ilyen Gillette félét.
2016. máj. 1. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Wilkinson Titanium van, 4 pengés, sose vágtam meg magam vele, pedig én is úgy használom mint őrült, nem óvatosan.
2016. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!