Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen női borotvát vegyek ha...

Milyen női borotvát vegyek ha érzékeny a bőröm és hajlamos kipattogni?

Figyelt kérdés
Most Gillette Blue2 női borotvát használok
2015. jún. 19. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább arra figyelj, hogy borotválás után használj valami jóféle testápolót.
2015. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a borotván múlik. Borotválás után mindig fertőtleníteni kell.
2015. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Régen sosem pattogott ki a borotválás után és nem viszketett.Ha testápolót használok az csípi és utána viszket nagyon.

Mivel fertőtlenítsem?

2015. jún. 19. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:

NE kenj rá testápolót, NE! After shave-t vegyél, pl a Nivea érzékeny bőrre való nagyon jó, ugyan az illata férfias, de 5 perc után el is illan. Nem csíp, nincsen benne alkohol, nagyon gyorsan beszívódik és garantáltan nem pattogsz ki.

Nekem is rettentő érzékeny a bőröm, míg borotváltam, mindig 3 pengés Venust vettem, meg Nivea érzékeny bőrre való borotvahabot (a férfi verziót, de az nincsen illatosítva), aztán mikor kész volt, jött az after shave. Sose pattogtam ki, testápolót meg csak másnap ajánlott kenni, mert ugyan nem látszik, de borotválás után rengeteg mikrosérülés lesz a bőrön, aminek a testápoló nagyon nem tesz jót.

2015. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. júl. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!