Miert nem tépi ki?

Figyelt kérdés
kiprobaltam a gyantat,olyan 3mm-es szort probaltam leszedni.meleg gyantat hasznaltam,rakentem a boromre meg forro is volt,de nem szedett ki egyet sem.pedig gyorsan rantottam le.mit csinaltam rosszul?

2016. ápr. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl meleg volt a gyanta, ehhez képest a csíkot nem hagytad elég ideig a bőrödön,nem volt ideje a gyantának kicsit kihűlni alatta,hogy beleragadjon a szőr.
2016. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 mm szőr kell legalább hogy a gyantába jól bele tudjon ragadni. De lehetett más gond is, rossz minőségű gyanta, rossz irányba rántottad le vagy túl meleg volt.
2016. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthoni gyantaszettel nekem is csak a bőrömet sikerült letépnem, pedig a leírás szerint csináltam mindent. Inkább ne kísérletezz, mert rohadtul fájt és lassan gyógyult a sérülés.
2016. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kellene fordulni, és kb 5 mm-re növeszteni.
2016. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!