Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások utáni kis piros...

Pattanások utáni kis piros foltokat hogyan lehet eltüntetni? /száraz bőrön/

Figyelt kérdés
sziasztok.ami azt illetti régebben nagyon pattanásos voltam és a bőrgyógyászom felírt egy tablettát ami csökkenti a faggyútermelést és tök száraz lett tőle a bőröm,igaz a pattanások eltüntek a de a bőröm iszonyat száraz lett és a kis piros foltok se akarnak eltünni :S pedig elég sok van belőlük és már elegem is van a dologból :S tudnátok valami házi módszert vagy valamit mondani ?
2010. ápr. 6. 09:32
 1/6 anonim válasza:
0%
nem kellet volna bogyózni ennyi és most nem szenvednél elmentél volna kozmetikushoz és jól is néznél ki mer igy hiába tönkre tetted az arcod
2010. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki a neogranormont, kicsit zsíros krém, viszont hámosítana. talán jó lenne az arcodra neked is.
2010. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Házi módszer nincs, az előző válaszadó meg minek szól bele olyanba, amiről nem tud semmit, nyilván oka volt, ha az orvos gyógyszert írt fel, azt olyan problémára szokták, amin a kozmetikus nem tud segíteni...

Először is használj valamilyen zsíros/pattanásos bőrre való hidratáló krémet, hogy ne legyen annyira száraz a bőröd.

Segíthet a rendszeres arcradír, vagy a hámlasztás a foltokon. Elvileg dm-ben lehet kapni pattanások nyomaira való krémet, énis csak itt hallottam róla, de ugyanezzel a problémával küzdök. Én glikolsavas hámlasztót használok jelenleg, de ígyis hónapokba telik, amíg múlnak a foltok, de lassan halványodnak.

2010. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Patikában kapható HALICAR kenőcs,ez egy homeopátiás készítmény,és mindenféle bőrbajra jó,kiütés,allergia...stb.minden oda nem illő dolgot meggyógyít,szuper jó szerintem,és természetes alapanyagokat tartalmaz!
2010. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VálaszVálaszoló válasza:

sudocremet próbáld ki.

vagy törj össze saridont és keverd mézzel és kend fel az arcodra 15percig hagyd és mosd le.

2012. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VálaszVálaszoló válasza:
voltam borgyogyasznal kiderult h ekcema :S
2012. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!