Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pattanások ellen mit...

Piros pattanások ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Alapjáva véve nem vagy nagyon nagyon patis de ami van piros..meg dudorodik:S

mit kezdjek vele??

16l


2010. szept. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Tisztítsd reggel és este nem szárító, problémás bőrre való arclemosóval, a pattanásokat kend le teafaolajjal, vagy speciális pattanásleszárító kenőccsel. Ne nyomkodd! Annál rosszabb lesz... Havonta egyszer érdemes elmenni kozmetikushoz is, mivel a mitesszerekből lesznek a pattanások.

Ha idősebb lennél, ajánlanám a fogamzásgátlót, de 16 évesen szerintem nem kell plusz hormonokkal bombáznod a fejlődő szervezeted.

2010. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az Aknesol vált be.

Gyógyszertárban kapható.

2010. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

ha sminkeled magad, akkor zöld színű korrektort kenj fel a patikra az alapozó alá.

amúgy ezen semmi sem segít, csak a fogamzásgátló, v a türelem. 4-5 év és elmúlik magától.

tesóm egy dian(n)e 35 /azt hiszem ez volt a neve/ nevű gyógyszert szedett,amit a problémás bőrre találtak ki, de emellett véd a nem kívánt terhességtől is.neki bevált, meg eddig mindenkinek, akiről tudom, h ezt szedte

2010. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


én is diane-35-öt szedtem, valóban csodákat művelt az arcommal, viszont soha senkinek nem ajánlanám, mert ha abbahagyja a szedését, soha nem látott gyulladt aknék jelentkeznek az arcán, és még olyan helyeken is, ahol sosem voltak (pl. hát, mellkas). Szóval azóta is szedhetem, pedig mostmár jó lenne abbahagyni, mert magas hormontartalmú.

Láttam a youtube-on egy filmet, valami híres angol sminkmester mondta benne, hogy vizve mártott Aspirinnel kell bedörzsölgetni, és elmúlik a pirossága. Alig vártam, h kijöjjön egy pirosabb patti, kipróbáltam, és működik:D


23, l

2010. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:33-as vok ismerőseimen és a tesómon nem jelentkeztek ilyen utórengések, mikor abbahagyták.szerintem ez egyénfüggő
2010. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy videóban láttam, hogy a lány Visine szemcseppet kenegetett a pattanásra, attól elmúlik a pirosság(ha a szemünkbe csepegtetjük, a bőrünknek se lesz baja tőle). Aknesol nekem is bevált, bár a miteszereim ugyanúgy megmaradtak:( Csak a pattanásokat tünteti el.
2010. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dianét én hanyagolnám, mióta egy jóbarátnőmnek úgy tönkrevágta a hormonháztartását két év alatt, hogy úgy tűnik, természetes módon már nem lehet gyereke, csak mesterséges petefészek-stimulációval... Nem állítom, hogy mindenkinél komplikációkat okoz (különben nem engedélyeznék a forgalomba hozatalát), de ne én legyek az "ezerből egy", akinél mégis.
2010. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21:41 vagyok

Ny-i országokban már nem is engedélyezik a diane-t. Amúgy a Cypromix u.az, mint a Diane, csak más néven fut, mert más gyártó adja ki(az orvosom mondta). A Cypromix mégis jóval olcsóbb, szóval ha valaki Diane-t szed, kérje az orvosát, hogy Cypromixre cserélje le, 2200 Ft 3 hónapra.

2010. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!