Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani bevált női...

Tudnátok ajánlani bevált női sprayt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok sprayt, dezodort kipróbáltam már. És mindegyiket erős illatúnak, gejlnek vagy büdösnek találtam. Olyan sprayt keresek, aminek minimális illata van és hatékony.

Nem vagyok izzadós típus, viszont trópusi gyúmölcs vagy rózsa illatban nem igen szeretek illatozni.

Fa, rexona, nivea, adidas stb. sprayket erős illatúnak találom. Tudnátok e ajánlani finom illatú, vagy szagtalan sprayt? Ti mit használtok?



2016. ápr. 9. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg a Lactovit dezodorokat tudom ajanlani.:) Még nem próbáltam,de nekem tusfurdoben van es vitaminos.:)Enyhébb az illata es kellemes.Én az egy eurós boltban lattam Nemtudom hol lehet meg kapni :)
2016. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Izzadásgátlónak jobbak a golyós/stiftes fajták, azok közt vannak teljesen illatmentesek.
2016. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!