Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidroxid peroxin használata...

Hidroxid peroxin használata hajra?

Figyelt kérdés

A célom a szőkítés/világosítás, vörös festett hajam van és szeretném, ha inenzívebb lenne, miután sikerült világosítani hajfestékkel befestem intenzív vörösre.

Tippek? Illetve hogyan használjam a hidroxid peroxint (gyógyszertárból venném)?


2016. ápr. 7. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Leég a hajad.
2016. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az hidrogén peroxid. fodrászkellékesből kell venni, + szőkítőport. ha elmész biztos segítenek hogy hány %-osat vegyél és meddig hagyd rajta
2016. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod mit használj, hogy használd, mivel használd, hol vegyed, és így akarsz otthon hajat szőkíteni? Gyógyszertárban nem adnak szőkítőport, se hajfestéket, pedig az is kelleni fog az oxi mellé. Amiből az sem mindegy milyen erősségűt használsz és hogy kened a hajadra, mennyi időre... Hiába írjuk le, ezt a fodrászok tanulják, gyakorlat is kell hozzá. Anélkül nem fog menni. Max leégeted a hajad vagy foltos borzalom lesz belőle. Mellesleg semmivel nem lesz olcsóbb otthon csinálni mint a fodrásznál.
2016. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk! :)

Köszike, puszka!

2016. ápr. 9. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én már láttam ;)

Hátközépig érő hajat akart házilag szőkíteni a csaj, a fodrászunk 2 centit tudott megmenteni belőle.

2016. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!