Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj használata?

Ricinusolaj használata?

Figyelt kérdés
Aki használja, hogy szokta hajra, esetleg szempillára, szemöldökre? Vagy hajra ha pakolással, milyennel? Meg még azt is olvastam, hogy szem alatti karikákra is jó. Nagyon "kezdő" vagyok ebben a témában...:)
2016. jan. 10. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én este a szememről ricinusolajjal mosom le a sminket, majd be is kenem a szempilláimat vele úgy, hogy megfordítom az üveget zárt állapotban, majd ami a kupakba került olaj, azzal töményen, ujjal bekenem a szempilláimat csukott szemmel. Majd ugyanígy a szemöldökkel.

Hajra pedig pakolásként használom, de nem nagy mértékben. A recept olívaolajból (1 evőkanál), 1 tojássárgájából, és egy kisadag ricinusolajból áll. Fontos, hogy hajmosás előtt tedd fel száraz hajra, majd tekerd be fóliával/zuhanysapkát vegyél fel. Majd türcsi is legyen a fejeden, hogy melegben maradjon a haj. Legalábbis én így csinálom. :)

2016. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, es meg annyi, hogy heti hanyszor csinalod meg ezt? Meg mennyi idore hagyod fent a pakolast?
2016. jan. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!