Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj használata?

Ricinusolaj használata?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdést tettek már fel ezzel kapcsolatban de nincs arra energiám hogy mindet egytől egyig átnyálazzam.:$ De ha egy kérdést belinkeltek amiben választ kapok a tömérdek kérdésemre már az is segítség.


Szóval a hajamra szeretném elsősorban használni. Sötétbarna festett hajam van és mióta festve van nagyon nehezen nő és töredezett is.

Csak a tövekre és a végekre kenjem vagy az egész hajamra?

Érdemes valamivel hígítani vagy csak magában használjam?

Hajfestő ecsettel fel lehet vinni?

Mennyi ideig ajánlatos rajta hagyni és milyen gyakran használjam?

Illetve fakítja-e a festék színét?

Olvastam hogy a nem túl igénybe vett hajnak jót tesz a szilikonmentes sampon. Ha a pakolás után ilyennel mosok hajat az segítene?


2014. ápr. 24. 17:05
 1/3 Ramcsiii ***** válasza:

Sziaa..Én jómagam használok ilyen pakolást.Ricinus,extra szüz kókusz és napraforgóolajat keverek mivel a napraforgóolaj jobban kiviszi mosásnál az olajat hogy ne maradjon olajos a hajad.Mindenböl ugy 1-2 kanállal keverek attól függ milyen hosszú a hajad.Nekem vállig éröre böven elég.

Megmelegitem picim mikróban hogy higabb legyen,és nem kell kizárólag ecsettel és puszta kézzel beledörgölöm jól a fejbörömbe és aztán a végeire is teszek.

Rajta hagyom hát nekem nincs idöm hogy egész éjszakára rajtadjam és reggel lemossam,igy csak idötöl függöen 3-5 órát hagyom rajta...Egy héten max 2x ajánlatos ugy tudom és ennyiszer is használom.Majd lemosom,igen szilikonmentes sampon lessz a legjobb választás,elég 2x megmosnom és gyönyörübb azóta a hajam mióta már lassan 3 hónapja kezdtem.Ha jól tudom a barna hajat nem kéne hogy fakitja vagy változzon a szine!

Kicsit sok lett a válasz de igyekeztem minden leirni ahogyan és csinálom,szerintem próbáld ki :)

Emigy én Balea kókuszos sampont használok,vagy Garniert.

2014. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:) Az ecsetet azért szeretném mert számomra úgy könnyebb lenne a dolog:)

Balea-ról sok jót hallottam már. Tusfürdőben imádom, ideje kipróbálni samponban is.

2014. ápr. 24. 19:04
 3/3 Ramcsiii ***** válasza:
Fuhh én meg sosem tudom ecsettel,már annyiszor hozzáláttam,de aztán se többet.. :D Igen énis a DM-ben szereztem be,német is és akkor azért gondoltam hogy biztos jó lehet és jó is :)Sok sikert!
2014. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!