Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a pattanásos...

Mit tehetnék a pattanásos arbőrömmel?

Figyelt kérdés
14 èves vagyok ès elèggè pattanásos az arcom. A segítsègeteket szetetném kérni. Van olyan termék amit ajánlotok? Esetleg ha vannak 'sorstársaim' leírnàtok, hogy ti mit használtok/ mi segített. A válaszokat előre is köszönöm.

#pattanás #problèmás bőr
2016. ápr. 6. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sminkeled magad? Csak azért kérdezem mert bizonyos nagy neves márkáktól is pattanásos lehet a bőr! Én az avonos arctisztítót használom sajnos már nem lehet kapni a durva szemcsés arcradírt ezért én sima arctisztítóval + kristálycukorral dörzsölöm be az arcom majd lemosom! Sőt az élesztő is hatásos pici vízzel elkened az arcodon és hagyod megszáradni majd lemosod (de ezt csak arc radirozás után) igaz büdös de megéri!! Azonnal érezni fogod a változást egy próbát megér! Nekem most utoljára a pirosítótól lett pattanásos a bőröm :/
2016. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj kozmetikushoz, még el lehet kapni, kamasz vagy. Ilyenkor érdemes az elején megoldani a problémát. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát. ő segíteni fog.
2016. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne használj olyan terméket, amiben kőolajszármazék van, és ne használj olyan tonikot, amiben sok az alkohol. Mindkettő jócskán hozzájárul ahhoz, hogy még zsírosabb vagy még pattanásosabb legyen a bőröd. Sajnos, a kozmetikumok 95%-a ilyen. Sőt, a pattanásos bőrt általában szárítani szokták a pattanás elleni kozmetikumok - és az alkohol is -, de ezzel a bőrt még inkább arra serkentjük, hogy több faggyút termeljen, hiszen azt érzékeli, hogy baj van, száraz a bőr felülete. Na, ezzel nem fogsz előre jutni, sőt!!
2016. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat, tanácsokat. Az első kommentelő kérdésére pedig a vàlaszom nem. Nem sminkelem magam.
2016. ápr. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!