Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! A combomon ilyen strilák...

SOS! A combomon ilyen strilák vagy mi a csudák alakultak ki! 😵 Anya mondta, hogy eltüntetni nem lehet, és műttetni sem akarom, de nagyon zavar a jelenléte. Ti mit javasoltok? Halványítani is jó lenne! Légyszi gyorsan!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat *striák
2016. ápr. 6. 18:02
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a hirtelen való növés miatt vagy hízás miatt van.

Nem kell megijedni,bőrfeszesítő krémmel eltűnik.(saját tapasztalat)

2016. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyen csíkjai, aki hirtelen megnőtt. Tök normális, nem sok mindent tudsz csinálni vele.
2016. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mind2 féltől! Nagy segítség volt! (Kicsit híztam /az utóbbi időben 2 kg-ot !kb!/ de nőttem is😂😳) Ti milyen fajta bőrfeszesítőt ajánlotok?
2016. ápr. 7. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Paprikakivonatos,borostyán kivonatos krémek segítenek.Vagy kérj kozmetikustól tanácsot milyen terméket ajánl.
2016. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt mondja mindenki, mint előttem. De nem igaz. Én nem fogytam, nem híztam, 14 éves korom óta nem nőttem. És mégis lettek striáim. Eltűnni soha nem fog. Max évek altt fehér és kevésvé látható lesz.


25 N

2016. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondták már, hogy nem fognak eltűnni, de én soha nem adom fel😊
2016. ápr. 9. 13:10
 8/9 anonim válasza:
Kenegesd babaolajjal.
2016. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😂😂köszi❤
2016. júl. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!