Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagyon kivan száradva...

Nagyon nagyon kivan száradva a szám, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Minden héten legalább egyszer kirepedezik a szám mindkét sarka, és mindig iszonyatosan száraz a szám.

A labello nem használ, csak jobban kiszárítja. A gyógyszertárba kértünk helyi szőlőzsírt, az sem segített.

Mézzel próbáltam kenegetni, mert azt olvastam, hogy az jó rá, de az sem használ:S

Komolyan nemtudom mit csináljak már vele:s mert olyan csúnyák a szám sarkai..tiszta pirosak..:(


2010. ápr. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont a mézet akartam írni.Nekem egyszer volt olyan,hogy az egész szám vörös volt és szét volt teljesen repedezve.Bekentem egy nap 4-5x mézzel és másnapra rendbe is jött.

Én a helyedbe,így hogy semmi nem használ elmennék bőrgyógyászhoz,hátha tud segíteni.

Mellesleg nekem se jött be a labello,viszont a rossman márkás Alterra ajakápoló szerintem sokkal jobb,mint a labello.(Nem utolsó sorban olcsóbb is sokkal.)

15/L

2010. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a labello-ból a gyümölcsöset tudom ajánlani, kicsit színezett és csillog (de nem csillámportól, hanem mert olyan zsíros) na az nekem nagyon szépen puhít, vagy még tudom ajánlani a BEBE classic ajakápolót. a labello classic tényleg szárít :S
2010. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de már minden ajakápolót labellotól kezdve mindent kipróbáltam és egyik sem használt:S valaki valami mást tudna ajánlani:\?
2010. ápr. 5. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek nekem sem váltak be. Én most egy carmex nevűt használok, dm-ben vettem, kicsit drágább, mint a többi, de szerintem nagyon jó. Naponta többször használom, lefekvés előtt mindig és kb egy hét alatt teljesen rendbehozta a szám. Kicsit bizserget, szóval teljesen más, mint a többi és fura szaga is van... Úgy néz ki a csomagolása, mint valami ragasztóé, piros-sárga, tehát egyébként semmilyen szempontból nem vonzó, de nekem nagyon bevált.
2010. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kenj rá olívaolajat éjszakára, vagy vajat. a natúr shea vaj is nagyon jó!

a fogkrémben lévő káros anyagok felszívódnak a nyálkahártyán keresztül, és szárítják a szádat is.

figyelj rá, hogy elegendő tiszta vizet igyál.

2010. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyadék + valami jobb fajta ajakápoló. Hasonló helyzetben vagyok.
2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!