Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha gyógyfürdőbe megyek muszály...

Ha gyógyfürdőbe megyek muszály a bikinivonalam leszőrteleníteni? Valahogy nincs kedvem kinéznek vagy szólnak? Kilóg a bikiniból 2-2 cmre

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Szólni nem szólnak, de undorító. Nem az egész bozótot kell leszedni, csak ami kilóg.

Igen csak igénytelennek tartanám magam, ha így mennék közfürdőbe.

26/N

2016. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én kifordulnék abból a medencéből, amibe belemész.
2016. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
fura, hogy ez nem is olyan rég nem volt hiszti tárgya...
2016. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz olyan bikinit, tankinit, egyberészest, aminek ilyen kisgatyaszerű a bugyi része, abból csak nem lóg ki.
2016. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Na itt is az agymosott divatkövetők (első kettő válaszoló)... már csak ilyen nők léteznek? Semmi gond a szőrrel, ne másokkal foglalkozz, nem kell idegeneknek megfelelni szerencsére. Ha szőrteleníteni akarsz tedd azt, ha nem akarsz akkor ne.
2016. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam páran megnéztek ennyi volt. De láttam másnak is van akinek kilóg. Inkább a szilikonmelleket szégyellni annyi nőnek van az cikibb erre jöttem ra ma. Meg volt pár nő akiknek még hónaljszóre is volt jó hosszu..pl német nők akik amúgy kozmetikazottak voltak
2016. márc. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!