Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen epilátort használtok...

Ti milyen epilátort használtok? Tudtok ajánlani olcsón, viszonylag jó minőségűt?

Figyelt kérdés
Illetve to gyantázás vagy epilátor pártiak vagytok?
2016. márc. 23. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én epilátor párti vagyok, mert az mindig ott van, nem kell 3-4 hetet várnom, míg egyenletesen kinő a szőröm, hogy újra használhassam, hanem minimális szőrnövekedés esetén is, akár pár naponta használhatom.

Én amúgy anno a legolcsóbb, 3500 Ft-os epilátort vettem meg. Tökéletesen működik, és ugyanúgy fáj egy 20 ezres epilátorral is, ha tőből tépkedik a szőrömet, szóval ebből a szempontból a minőség nem számít. Jó ha van több fokozata, de részemről kb ennyi az elvárás. Amúgy 8 éve nyúzom, szóval jól bírja, nincs rá panasz.

2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Philips vagy Braun, ezekkel nem foghatsz mellé.
2016. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én melléfogtam a Philipsel, szóval Braunt ajánlom, más a csipeszrendszere, hatásosabb, nem tépi el a szőrt mint a Philips. Braunból a legolcsóbb is jó akár. De persze jobbak az újabbak, amiken több a csipesz, mert hamarabb végez és emiatt ugye nem kell fél óráig a fájdalommal küszködni.
2016. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem Rowenta volt, 7 évig használtam, a végére már teljesen elgyengültek a csipeszei, nem tépte ki a szálakat, hanem csak leszakította, az utána visszamaradt fél mm-es szőröket meg már nem tudta kihúzni....amúgy elegem van az epilálásból, télen hetente, nyáron heti 2x kell használni, időigényes, fájdalmas stb. Ezért fogok nemsokára beruházni egy IPL-es szőrtelenítőre.
2016. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!