Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábamon szőrbenövés maradván...

A lábamon szőrbenövés maradványai vannak, ilyen barna kis foltok. Mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés
Amikor nem tudott kinőni a szőr, kipiszkáltam és fertőtlenítettem, de ezek helyei meglátszanak és nem tudok velük mit kezdeni. Apró, a lábamtól kicsit barna foltok ezek:( Esetleg valami krém vagy bőrradírozás segíthet? Másnak is van ilyen? köszi
2010. ápr. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szörtüszőgyulladásra gondolsz véletlenül? nekem is van jó pár, de nem tudok mit kezdeni vele
2010. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pont ugyanígy jártam,és a sípcsontom környékén vannak,fényben szerintem csúnyák.Én most aloe vera géllel kenem egy nap többször ,a radír is segíthet rajta szerintem.

AZ ilyen nem múlik el pár nap alatt,hetek kellenek hogy halványodjon,most kitartó leszek és használom folyamatosan a gélt.Epilátort pedig szépen félreteszem ,mert nem szeretném ha újra benőne.

2010. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szőrtüszőgyulladás maradványa szerintem, mivel szőr már nincs benne, de a barna folt ott maradt. Köszönöm nektek! A radírozást kipróbálom! Akkor nem reménytelen a helyzet:)
2010. ápr. 3. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszeretném kérdezni tőled kedves kérdező, hogy bevált valami? Epiláltam fél évig és olyan ronda barnás foltok vannak ott lent :S Valahogy muszáj eltüntetnem őket :D Neked sikerült valahogy eltüntetni őket a lábadról? Ha igen, mit használtál rá?
2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!