Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok olcsón jófajta...

Hol tudok olcsón jófajta hajsimítót venni? és lehetőleg olyat írjatok amivel jól lehet göndöríteni is.

Figyelt kérdés
1000-2000 forint körül gondoltam Köszi:)
2010. ápr. 3. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kellemes Ünnepeket
2010. ápr. 4. 10:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is olcsón kerestem hajvasalót. Találtam is, alig egy fél éve vettem Tesco-ban, amikor le volt árazva 5ezer forintról 2500-ra. Utolsó darab volt :) Kerámialapos, Dyras márkájú, 5 hőfokozatos. Nagyon jó, nem bántam meg, hogy megvettem. Göndöríteni pedig lehet ezzel is, nem kell ahhoz különösebb hajvasaló, van rá egy technika. Barátnőm már többször segített megcsinálni, nekem nem megy :D

Én azt tudom javasolni, hogy folyamatosan nézelődj, hátha látsz valahol leárazva, mert egyébként nem túl olcsó :S

Remélem azért segítettem!

18/L

2010. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az lemaradt, hogy akár 200 fokon is tudsz ezzel vasalni, szóval nem valami vacak :)

A pontos neve Dyras HSTR-650

Itt egy kép is róla:

[link]

Beírtam keresőbe is, jelenleg ilyen 3ezer forint körül van az ára.

2010. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ezzel sokat segítettél!!
2010. ápr. 5. 11:55
 15/15 anonim válasza:

Háth az olcso az a scarlett mert 2000ft de sz*rt sem ér:S

nekem az van most,én most fogok kapni a vateráról:Dés szentem sokkal jobb!de ha göndörítőset szeretnél nem foksz kapni,ha jót szeretnél akkor költs rá többet!

2010. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!