Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok?

Milyen sampont használtok?

Figyelt kérdés
Most fogok új sampont venni,de ki szeretnék próbálni egy újat.Ti mit használtok?

2016. márc. 13. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig legjobban a Gliss kur termékek váltak be, így azt használom jelenleg is.
2016. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babylove babasampont használok most, mert természetes. Biosamponok is jók bioboltból. Gliss Kurt én senkinek nem ajánlom, tele vannak szilikonnal, színezékkel, illatanyaggal meg egyéb káros vacakokkal amikre amúgy semmi szükség nincs. Persze a legtöbb bolti sampon ezekkel van tele.
2016. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Toni&Guy by Sophia Webster. Legjobb sampon, az illata nagyon különleges, és dúsító hatású
2016. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet már nem gyártják.

Most bontottam az utolsó tubust. :(

2016. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tigi Bed Head
2016. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babasampont.
2016. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2016. márc. 14. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Csakis Elseve! Igazából a Gliss Kur és Elseve között sok különbség nincs, valamiért mégis inkább az utóbbi :) De sokkal-sokkal jobb, mint bármelyik más drogériás. Drágábbat szerintem felesleges venni, babasampon meg... Próbáltam én is régebben (ekcémás korszakomban), nekem olyan zsíros lett mindegyiktől a hajam szárítás után, mintha hetekig nem mostam volna. A nem problémás hajra lehet hogy megfelel, de nekem például a töredezett, kémiailag kezelt hajamat csak az Elseve sicamidos (fehér) termékcsaládja hozta rendbe. Egy év alatt eljutottam odáig, hogy képes nőni az 5-8 éve ugyan olyan hosszra, majd még rövidebbre töredező hajam :)
2016. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!