Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra zsíros bőrrel mit lehet...

Extra zsíros bőrrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a fabulon mélytisztítóját használom tonikkal, de ez sem jó. Előtte Garniert használtam, az sem volt jó! :(
2016. márc. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen más egyéb arcápolási terméket használsz?
2016. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mást nem, mert fénylik így is a bőröm.
2016. márc. 11. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig a zsíros bőrnek is kell krém. Vannak olyan krémek, amik direkt mattítanak, szabályozzák a faggyútermelést. Nem tudom, milyen árban gondolkozol, de szerintem a gyógyszertárban tudnak segíteni. Az én tesómnak is nagyon zsíros volt a bőre, neki főleg a krémektől múlt el.


Gondolj bele, az arclemosó addig van az arcodon, amíg mosod, a krém pedig egész éjjel/nappal.

2016. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Helia-D-t használtam korábban de az nem volt jó, kicsattogtam tőle! Tesódnak mi vált be? Holnap bemegyek a patikába.
2016. márc. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!