Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajjal tényleg semmit...

Zsíros hajjal tényleg semmit se lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Fogadjam el, hogy örökre ilyen marad? Megmosom este akkor másnap még jó, következő nap meg már olyan, mintha sose láttam volna sampont. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy ha ad olyan sampont ami kiszárítja a hajam akkor csak még jobban fog zsírosodni, azért én kipróbáltam, de igaza lett az orvosnak. Azt mondta, hogy mossak olyannal hajat amivel a sportolók, gyakori hajmosásra való samponnal, megvettem, nem használ. Annyi mindent kipróbáltam már és egyszerűen semmi javulás. Ha egy héten csak 2-szer kéne hajat mosnom már annak is örülnék, mert már rohadtul unom. És nem a gyakori hajmosástól zsírosodik, mert ilyen amióta az eszemet tudom, egészen kislány korom óta.

2014. máj. 3. 19:14
 1/9 anonim válasza:
56%

DE! először próbálj meg olyan sampont és/vagy balzsamot ami direkt zsíros hajra vannak kifejlesztve

másodszor pedig keverj össze 1 tojást 2 evőkanál olivaolajjal és 1 evőkanál felmelegített mézzel! 10 percig hagyd és mosd ki samponnal!

Harmadszor pedig vegyél száraz sampont... a baleának nagyon jó rá...kiszívja a nedvességet a hajadból ;)

2014. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

hajfestés


a festett haj mindig szárazabb

2014. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
ajánlom a bojtorján sampont
2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bojtorján sampon az emberek 80 %-ának nem válik be
2014. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bojtorján sampont is használtam már, semmit nem segített.
2014. máj. 4. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Mélytisztító sampont vegyél fodrászkellékesben, a drogériások semmit nem fognak javítani rajta, maximum ideiglenesen. A rozmaring is állítólag jó a zsírosodásra, tegyél a samponodba pár cseppet. A sampon pedig akkor tudja kifejteni a hatását, ha hagyod hatni pár percig, szóval ne mosd le azonnal, kétszer mosd meg.
2014. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne az egész tojást kend a hajadra,csupán a tojássárgását.abból a fejtőre jut talán elég.keverd össze frissen facsart citeromlével,pár csepp teafaolajjal.nekem ez bevált,heti 1x mosok hajat. csütörökre már csúnya, de nem baj összekötöm péntekig,hétvégén ha mék valahova akkor is összefogom.ha nagyon kell hintőport teszek rá ,aztán kifésülöm.csak aza paj vele,hogy utána porosnak néz ki(barna a hajam) tehát azután is össze kell kötni :D
2014. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok,és ha tényleg úgy néz ki mintha nem is látott volna sose sampont akkor pont elég heti 1x mosti,sokkal rosszabb nem lehet,akkor is szilikonmentessel :)
2014. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az is sokat segít ha nem forró vízzel mosol hajat csak langyossal :)
2014. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!