Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! A hajam szöszös,...

Segítség! A hajam szöszös, töredezett és semmi fénye. Hogyan tudnám pompássá varázsolni? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mosás elött két órával kend be olivaolajjal (a kezeden dörzsöld szét az olajat és úgy kend a hajadba), hagyd egy-két óráig rajta és utána mosd meg, ahogy szoktad. Ne használj a samponon kivül semmit ra. Ha párszor megismétled, nagyon szép lesz töle a hajad (ha ugyanis nagyon tönkre van menve, akkor azért kell pár alkalom, mire rendbe jön), puha, csillogó, selymes.
2010. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Jó tippet adott az első, de nekem százszor többet segített ugyanez a művelet, csak ricinusolajjal. Na az odabasz! hatásos! :)
2010. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! A ricinusolajos dolgot hogy csinálod? Én nem értem, hogy csak a hajvégekbe kell belemaszírozni, vagy lehet a fejbőrbe is? És utána lemosni pár órával?
2010. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok: a ricinusolaj is jó, csak azt sokkal nehezebb kimosni a hajból, mert borzasztó ragacsos.

Az olivát is meg a ricinust is nyugodtan lehet akár a fejbörbe is maszirozni. Ha már rendbe jött a haj, akkor viszont elég a hajvégekre kenni és csak néha az egész hajra.

2010. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A második vagyok. :) Én azért javasoltam a ricinust, mert mivel erőteljesebben tapad a hajba, szerintme jobban kifejti a hatásást(tapasztalataim szerint). Ettől tényleg rendbe jön a haj, és elmúlik a töredezettség is. Én a fejbőrbe nem masszírozom, csak a végeire teszem, lehet, hogy nehezebb kimosni, de megér minden fáradságot és még olcsóbb is. Ja, és szempillát is növeszt! Volt, hogy elaludtam benne, és nem mostam le a hajvégeimről, kicsit beleszáradt és olyna jó tartása lett tőle a hajamnak, mintha göndörítettem volna! :)
2010. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtudom, de nekem is ilyen volt és én egy teljes hajápolási márkaváltást tartottam. le a sok sz*rral és rá a Syossra. Azóta nekem is csillog és egészséges. :D
2010. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.^^
2010. ápr. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!