Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha túl sötét a...

Mit tegyek, ha túl sötét a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van, amit sötét szőkére festetek. Így már nagyon elüt a hajam színe a szemöldökömtől. Már próbáltam a szőkítést, de nagyon csúnya, amikor elkezd vissza sötétedni.

2016. febr. 25. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kozmetikus... Vagy mondj le a sötétszőke hajról :D Nekem gesztenyebarna hajam van, vöröses fénnyel, elég hülyén néz ki a fekete szemöldökömhöz, ezért festem évek óta a hajam sötétbarnára :D
2016. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]



próbálj meg ilyet használni :)


nekem fekete a szemöldököm, sötétbarna eredetileg a hajam, de vörösre van festve. ebből a red brownt szoktam rárakni, és annyira megfogja, hogy vörösesebb árnyalata lesz és úgy már nem üt el

2016. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti hajam sötétbarna, középszőkére van festve, és a szemöldököm fekete.


Ezt néha befestem, mikor a hajamat is, de tényleg furán nő le. Mondjuk ezerszer inkább legyen fekete, mint szőke, úgy néztem ki, mint egy albínó, mint Lady Gaga a kihidrogénezett borzalom szemöldökével.


Van egy Bobbi Brown-os színezett szemöldök fixáló gél, én azt használom Blonde árnyalatban. Nagyon szépen világosít a szemöldökön.


[link]

2016. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!