Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lesz egy srácnak szép a...

Mitől lesz egy srácnak szép a bőre? 28/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanattól, amitől bárkinek :)


Ha nagyon mitesszeres akkor kozmetikushoz kell vele menni, mert a drága termékek sem segítenek rajta (tapasztalat). Nyugodtan elmehetsz, pasik is járnak.

Ha sok és durva pattanásod van akkor bőrgyógyászhoz kellene időpontot kérni.


Ha nincs ilyen konkrét probléma akkor elég beszerezni egy arclemosó zselét vagy krémet, egy arctonikot (lehetőleg alkoholmenteset, hogy ne szárítsa és öregítse a bőrt) és egy hidratáló krémet.

Esetleg mattító krémet, amit napközben használhatsz. Ettől szép egységes és matt lesz a bőröd, nem fénylik.


Illetve a borotválkozáshoz szükséges dolgokat szerezd be és borotválkozás után mindig kend fel a hidratáló krémet vagy valami nyugtató krémet, ebben nem vagyok otthon, mert csaj vagyok.


Érdemes még odafigyelni a borotválkozó szerek minőségére, és ha nagyon érzékeny a bőröd elég csak minden másnap borotválkozni. Így megelőzhető a szőrbenövés. Ja és úgy tudom a szőr növekedésének irányába kell húzni a borotvát az arcon, legalábbis én mindenhol így olvastam.


Mást nem tudok mondani, kifejthetted volna jobban a kérdésed, mert így nem tudjuk pontosan mi a problémád, miért nem találod szépnek a bőröd.

2010. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
kérdezd meg Justin Biebert az tudja!!! neki szép bőre van az 100!!!!!!!
2010. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!