Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság mennyire elfogadott,...

Manapság mennyire elfogadott, ha egy fiú szolizik?

Figyelt kérdés
elég fehér a bőröm, és szeretnék a strandszezon előtt most alapszínt, mivel úgy talán kevésbé lesz drasztikus az első pár nap a víz mellett...
2010. márc. 29. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
(kettővel ezelőtti vagyok)Szerintem meg miért kéne olyan fehérnek lenni egy srácnak, mintha a kórházból jönne ki? A csajoknak akkor miért elfogadott a szoli? Én simán bevállalnám a szolit, szőrtelenítést, hajfestést ha bevállalós lennék. 20/F és hetero :)
2010. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
00:19 akkor te mi a francnak jársz, ha ennyire lenézed azt, hogy "alapszín".... a szoli nem csak divatmajomság, hanem esztétikai dolog is lehet...
2010. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak a szoliról írtam így, egyébként szedem a szemöldökét és még gyantáztam is a lábát :D

de a szolit ellenzem.

Nekem pedig kell járnom, mert zsíros a bőröm és pattanásos vagyok. A szoli meg igyekszik szárítani a bőrt...

2010. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
gyantázod a lábát??? és még te mondod, hogy finnyás dolog, ha valaki alapszínt akar? hát gratulálok
2010. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1x volt ilyen.
2010. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!