Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság mennyire elfogadott,...

Manapság mennyire elfogadott, ha egy fiú szolizik?

Figyelt kérdés
elég fehér a bőröm, és szeretnék a strandszezon előtt most alapszínt, mivel úgy talán kevésbé lesz drasztikus az első pár nap a víz mellett...
2010. márc. 29. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk középkorú nő vagyok, számomra nem elfogadott, ugyanúgy, mint a szőrtelenítés meg hajfestés a fiúknál. De szerintem a fiatalabb korosztály ezen nem akad ki.
2010. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sajnos kezd ez is elfogadottá válni...
2010. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát én ugyvagyok vele h ha egy pasinak attol jobb ha szolizik jobban érzi magát tőle vagy nemtom akk nyugodtan tegye nemzavar.. . de h ha csak divatbol csinálja akk az már szánalmas... :D (most nem rád értem )
2010. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen elfogadott.

egy csomó srác ismerősöm (20 körüliek), köztük bátyám is járnak szolizni.

mehetsz nyugodtan! ;)


16/L

2010. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
hát amikor rákvörösre sütteti magát a sok metroszexuális az ocsmány..
2010. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is járok néha, mert ha egy árnyalattal barnább vagyok úgy nagyon jól nézek ki :) Komolyan, az arcom is sokkal másabb.

Egyébként utálom, de nagyritkán eljárok.

Soha nem kaptam még emiatt megjegyzést, bár engem nem is érdekelne akkor se ha mondanának valamit.

Menj el nyugodtan, csak ne vidd túlzásba.

2010. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi! és valamilyen kozmetikumot kell/érdemes használni előtte/utána?
2010. márc. 30. 12:23
 8/15 A kérdező kommentje:
4 percet voltam ma álló szoliban, nem nagyon látszik, de remélem 2-3 hét alatt heti 2 v 3x 4perc már látszani fog :)
2010. márc. 30. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj ha szolizik, de én a természetesség híve vagyok, többet érnél, ha mondjuk már tavasszal elkezdenél napozni és akkor jó színed lesz
2010. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én pasim ne szolizon... én szolizok, de ő ne! Fehér a bőre és hipóreklám a strandon, de nem érdekli, és engem sem, mert jól áll neki. Ráadásul nyár végére nagyon szépen lebarnul. Szóval szolizás ide vagy oda, én a helyedben nem mennék... és ez is finnyás dolog, hogy jaj nem akarok fehér lenni, legyen alap színem blablabla...

Ja, és pénz kidobás, költsd inkább a barát"nődre", ha van....

18/L

2010. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!